महिला उत्थान उर्लाबारीको २३ औं बार्षिक साधारणसभाउर्लाबारी, पुस १४

महिला उत्थान मञ्च नेपाल उर्लाबारीको २३ औं बार्षिक साधारणसभा आज सम्पन्न भएको छ । उर्लाबारी–५ स्थित हाम्रो साकोसको सभाहलमा उर्लाबारी नगरपालिकाकी उपमयेर लक्ष्मी भण्डारीको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको उक्त साधारणसभाको अवसरमा पाँच जना जेष्ठ नागरिकहरुलाई सम्मान गरिएको छ ।

मञ्चकी अध्यक्ष सर्सू गुरुङको सभापतित्वमा भएको उक्त कार्यक्रममा कुमारी धिमाल, रुक्मणी भट्टराई, महेश्वरा अधिकारी, भीमायादेबी गुरुङ र राधिका काफ्लेलाई सम्मान गरिएको सदस्य पुष्पा तिम्सिनाले जानकारी दिनुभयो ।

संस्थाको आय २ लाख ७ हजार ७ सय ५२ भएको र ब्यय १ लाख ७२ हजार ३ सय ५५ रुपैयाँ भएको कोषाध्यक्ष जानुका बराल (भट्टराई) ले बताउनुभयो । संस्थामा ३५ हजार ३ सय ९७ रुपैयाँ बचत भएको उहाँको जानकारी गराउनुभयो । कार्यक्रम सञ्चालन सचिब बृन्दा पौडेल (न्यौपाने) ले गर्नुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

 

 

           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News