सावित्री सुबेदीको कालो कर्तुत बाबु–आमा नै रुदैँ यसरी आए मेडियामा (भिडियो सहित)काठमाडौं फागुन ७
जय नारीको नामले परिचित सावित्री सुबेदीले आफ्नै बुवा आमालाइ मुद्दा हाली पाच लाख लिएको खुलासा भएको छ ।

निर्मला हत्या प्रकरण पछि पेटिकोट आन्दोलन बाट चर्चामा आएकी सावित्री सुवेदी पछिल्लो समय पटक पटक बिबादमा आउने गरेकी छिन । जय नारीको नारा बोकेर हिडेकी सावित्री सुवेदीले समाज सेवा गर्नको लागि घर बाट बुवा आमाले पैसा पुर्याउने कुरा धेरै पटक मिडियामा प्रस्तुत गरेकी थिइन तर वास्तविकता भने धेरै फरक रहेछ ।

घरमा सामन्य रूपले बिहे को कुरा चल्दा बुवा आमाले मलाइ जबर्जस्ति बिहे गर्न लागेको भन्दै साबित्रीले मुद्दा हालेर पाच लाख रुपैयाँ मागेको र हामिले दिएको भन्दै मिडिया मा आएर बुवा आमा दुखेसो पोखेका छन । हामिले फोन गर्दा पनि फोन उठाउदिन घर पनि आउदिन भन्दै बुवा आमा रूदै गुनासो पोखेका छन आफ्नै बाबू आमालाइ यसरी ठग्ने साबित्रीले अरूको कस्तो हालत बनाएकी होलिन हामी सहजै अडकल कट्न सक्छौ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

 

सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
प्रकाशक / सम्पादक :ध्रुव सुवेदी
     
           
facebook
© 2019 Deshko News