हेलिकप्टर दुर्घटनामा ज्यान गुमाएका पाइलट प्रभाकर केसीको सम्झनामा आयो मनै रुवाउने गीत (भिडियो)काठमाडौ – ताप्लेजुङमा भएको हेलिकोप्टर दुर्घटनामा संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री रवीन्द्र अधिकारीसहित सात जना होनाहार ब्याक्तिले ज्यान गुमाएका छ्न। हेलिकप्टर फुरुङ्गे सिस्नेखोला० नजिकैको तारेढुंगा भीरमा हेलिकोप्टर दुर्घटना भएको थियो।उक्त हेलिकप्टर पाइलट प्रभाकर केसीले उडाइरहेका थिए। पाइलट केसी काठमाडौं ताहचल निवासी हुन्।

उनले फिलिपिन्सबाट पाइलट कोर्ष पूरा गरेर काठमाडौं फर्केपछि पाँच वर्षदेखि हेलिकोप्टर उडाइरहेका थिए । क्याप्टेन प्रभाकर केसी एयर डाइनेस्टीका एक जना कुशल चालक थिए।दुर्घटना पछि जति मन्त्री अधिकारीको जति चर्चा भयो बाकि ६ जनाको भने कमै चर्चा भयो, आखिर हेलिकप्टरका पाइलट प्रभाकर केसि थिए, उनि भर्खर २६ बर्षको कलिलो उमेरमै ज्यान गुमाएका छ्न उनै पाइलट प्रभाकरको बारेमा गायक महेन्द्र भण्डारीले सृजना गरेको गीत यस्तो छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

 

सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
प्रकाशक / सम्पादक :ध्रुव सुवेदी
     
           
facebook
© 2019 Deshko News