गोगने गाविस पूर्ण खोपयुक्तभोजपुर, चैत्र २२

यहाँको गोगने गाविसलाई पुर्ण खोप युक्त गाविस घोषणा गरिएको छ । गाविस सचिव लेखराज तिम्सिनाको अध्यक्षता र स्थानीय विकास अधिकारी भानुभत्त न्यौपानेको प्रमुख आतिथ्यमा गाविसलाई पुर्ण खोप युत्त गाविस घोषणा गरिएको हो ।

वडा नागरिक मञ्च, स्थानिय राजनैतिक दलका प्रतिनिधि लगायतको उपस्थितमा सम्पन्न कार्यक्रममा नौ वटै वडाका स्वास्थ्य स्वयमसेवीकाहरुलाई सम्मान समेत गरीएको थियो । यो सँगै पूर्ण खोपयुक्त गाविस भोजपुर जिल्लामा ३३ वटा भएको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय भोजपुरका खोप सुपर भाइजर पुष्पराज पन्तले बताए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
सम्पादक : अंकुश कुँवर
     
           
facebook
© 2021 Deshko News