इश्वरमान र मिरालाई प्रवल जनसेवा श्री पदककाठमाडाैं, जेठ १५

भाेजपुरका समाजसेवी इश्वरमान राई र  अल्ट्रा धाविका मीरा राईलाई सरकारले प्रवल जनसेवा श्री मानपदवीले सम्मान गर्ने भएको छ ।नवाैं गणतन्त्र दिवसको अवसरमा सरकारले घोषणा गरेका बिभिन्न मानपदवीमध्ये प्रवल जनसेवा श्री पुरस्कारबाट उनिहरूलाई सम्मान गर्ने लागिएकाे हाे ।

सगरमाथा उच्च मावि घाेरेटारका निवर्तमान प्रधानाध्यापक इश्वरमान राईलाई सम्मान स्वरूप मायाकाे चिनाे प्रदान गर्दे सूचना तथा सञ्चार मन्त्री शेरधन राई । घाेरेटारका युवाहरूले उनलाई सम्मान गरेका हुन् । तस्बिर : देशकाेन्युज

इश्वरमान राई दक्षिणी भाेजपुरकाे रानिवासस्थित सगरमाथा उच्च माविमा लामाे समयदेखी प्रध्यापन पश्चात यतिबेला ब्यवस्थपन समितिका अध्यक्ष छन् । उनि यस क्षेत्रका राेलमाेडल समेत हुन् । मीरा राई अल्ट्रा धावकका रुपमा विश्व बरियतामा दोस्रो स्थानमा छिन् ।

Mira Rai

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News