सुनको भाउ अझै बढ्दै : आज एकै दिन तोलामा १५ सयले बढ्यो, हेर्नुहोस् दरभाउकाठमाडौं , साउन २२

दैनिक जसो नयाँ रेकर्ड मुल्य कायम भएको सुनको भाउ आज पनि उकालोे लागेको छ । अन्तर्राष्ट्रियय बजारलाई पच्छ्याउदै आज बुधबार स्थानीय बजारमा छापावाल सुन तोलामा १५ सयले बढेर ६९ हजार ५ सय रुपैंयामा कारोबार भएको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ ।

पछिल्लो १ हप्तामा सुनको मुल्य करिब ४ हजारले वृद्धि भएको हो । मंगलबार तोलामा २ सयले वृद्धि भई ६८ हजारमा कारोबार भएको थियो । आज चाँदीको भाऊमा पनि बृद्धि भयो । चाँदीको भाऊ पनि तोलामा १५ रुपैयाँले बृद्धि भइ ८ सय १० रुपैंयामा कारोबार भएको महासंघले जनाएको छ । अन्तर्राष्ट्रिय बजारमा सुन प्रतिऔंन्स १४ सय ९७ डलर हाराहारीमा कारोबार भइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News