हवाइ इन्धनको मूल्य घट्याेकाठमाडाैं, असार १७

नेपाल आयल निगमले हवाइ इन्धनको मूल्य घटाएको छ । आजै रातिदेखि लागू हुने गरी निगमले आन्तिरिकतर्फको हवाइ इन्धनको मूल्य प्रतिलिटर १० रुपैयाँले घटाएको हो । यसअघि १ सय ९ रुपैयाँ प्रतिलिटरमा कारोबार भइरहेको हवाइ इन्धको मूल्य अब ९९ रुपैयाँमा झरेको छ । अब हवाइ इन्धनको मूल्य पेट्रोल कै बराबर भएको आयल निगमका प्रवक्ता मुकुन्द घिमिरेले अनलाइनखबरलाई जानकारी दिए ।

अहिले काठमाडौंमा पेट्रोल लिटरको ९९ रुपैयाँकै कारोबार भइरहेको छ । यसैगरी अन्तर्राष्ट्रिय उडानतर्फको हवाइ इन्धनको मूल्य प्रति किलोलिटर १ सय डलरले घटेको छ । यसअघि प्रतिकिलोलिटर ९ सय ८१ डलर रहेको हवाइ इन्धनको मूल्य अब ८ सय ८१ डलरमा झरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News