घरेलु मैदानमा नेपाललाई इतिहास रच्ने अवसरकाठमाडौं, मंसिर २४
अहिले केहीबेरपछि दशरथ रंगशालामा सुरु हुने १३ औं साग पुरुष फुटबलको फाइनल खेल नेपालका लागि तेस्रोपटक दक्षिण एशियाली उपाधि जित्ने अवसर बन्नसक्छ । तर, पहिलोपटक फाइनल खेल्न लागेको ‘अन्डरडग’ भूटान उपाधि खडेरी तोड्ने लक्ष्यसहित मैदानमा ओर्लने छ ।
नेपाल दक्षिण एशियाली फुटबलको कुनै पनि प्रतियोगिताको फाइनल पुगेको यो पाँचौंपटक हो । हालसम्म नेपालले सन् १९९३ र २०१६ मा उपाधि जितेको छ । भूटान भने पहिलोपटक फाइनल खेल्दैछ । फिफा वरियतामा १७० औं स्थानको नेपालले १८९ औं स्थानको भूटानलाई लिग चरणमा ४–० ले हराएको हो ।
घरेलु मैदानमा १५ हजारभन्दा बढी दर्शकमाझ नेपाली टोली राष्ट्रिय जर्सीमा मैदान ओर्लँदा ‘बाह्रौं खेलाडी’ मानिने समर्थकको साथ हुनेछ । सुजल श्रेष्ठको कप्तानीमा रहेको टोलीले फुटबलको स्वर्ण हात पारे त्यो नेपाली फुटबलको ठूलो उपलब्धि मानिने छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News