इन्डियन प्रिमियर लिगः कुन खेलाडी कुन टोलीमा ?कोलकाता पुस ४ (एजेन्सी)
विश्व क्रिकेटको सर्वाधिक चर्चित र महँगो मानिने इन्डियन प्रिमियर लिगको अक्सन प्रक्रिया सकिएको छ ।

बिहीबार कोलकातामा सम्पन्न अक्सनको प्रक्रिया पूरा भएसँगै आइपीएल टोलीहरु पूर्ण बनेका छन् । यसपटक अष्ट्रेलियाका तीब्र गतिका बलर प्याट कमिन्स सबै भन्दा महँगो मूल्यमा बिक्ने खेलाडी बनेका छन् ।
उनलाई कोलकाता नाइट राइडर्सले १५.५ करोड भारतीय रुपैयाँ अनुबन्ध गरेको हो । ग्लेन म्याक्सवेलपनि १०.७५ करोडमा किंग्स इलाभेन पञ्जावमा अनुबन्ध भएका छन् ।
कस्ता छन् त यसपटकका आइपीएल टोली ? कुन खेलाडी कुन टिममा परे ? यस्तो छ विवरण

दिल्ली क्यापिटल्स
शिखर धवन, पृथ्वी शा, श्रेयस ऐर, ऋषभ पन्त, इशान्त शर्मा, अक्षर पटेल, अमित मिश्रा, हर्ष पटेल, आवेश खान, कागिसो रबाडा, किमो पल, सन्दीप लामिछाने, अजिंक्या रहाणे, रविचन्द्रन आश्विन, शिम्रन हेटमायर, जोसन रोय, क्रिस वोक्स, एलेक्स केरी, मोहित शर्मा, तुषार देशपान्डे, ललित यादव, मार्कुस स्टोइनिस

रोयल च्यालेन्जर्स बंगलोर

देवदत्त पाडिकल, जोश फिलिप, शहवाज अहमद, विराट कोहली, केन रिचड्सन, पार्थिव पटेल, इसुरु उडना, उमेश यादव, पवन देशपान्डे, युजभेन्द्र चहल, क्रिस मोरिस, एबी डिभिलियर्स, डेल स्टेन, पवन नेगी, आरोन फिन्च, गुरुर्कीत सिंहमान, नवदीप सैनी, शिवम दुबे, वाशिन्टन सुन्दर, मोइन अली र मोहम्मद सिराज

कोलकाता नाइट राइडर्स
शुवमन गिल, कमलेश नगरकोटी, शिवम माभी, बरुण चत्रबर्ती, एम सिद्धार्थ, सुनिल नारायण, हेरी गुर्नी, इओन मोर्गन, आन्द्रे रसेल, दिनेश कात्तिक, सिदेश लड, राहुल त्रिपाठी, प्याट कमिन्स, ल्योकी फग्र्युसन, निखिल, नाइक, कुलदीप यादव, प्रविन ताम्बे, सन्दीप वारिर, नितेश राना, निकु सिंह, क्रिस ग्रिन, टम ब्याटन र प्रसिद्ध कृष्ण

किंग्स इलाभेन पन्जाब
तजिन्दर सिंह, दर्शन नलकान्डे, अर्शदीप सिंह, श्रीमन सिंह, हरप्रीत ब्रार, रवि बिश्रोई, क्रिस जोर्डन, ग्लेन म्याक्सवेल, जेम्श निशम, हाडुस बिलजोइन, मयंक अग्रवाल, करुण नायर, मनप्रति सिंह, के एल राहुल, कृष्ण गौतम, मोहम्मद शामी, शेल्डन कट्रेल, दीपक होडा, क्रिस गेल, जे सुचित, मुरुगन आश्विन, निकोलस पूरन, शरफराज खान, इशान पोरेल र मुजिव उर रहमान

चेन्नई सुपर किंग्स
शाई किशोर, नर्यान जगदीशन, रितुराज गायकवाड, के एम आशिफ, रविन्द्र जडेजा, मुरली विजय, महेन्द्र सिंह धोनी, जोश हेजलवुड, केदार जाधव, हरभजन सिंह, करण शर्मा, पीयुष चवला, अम्बाती रायूडु, सुरेश रैना, इमरान ताहिर, दीपक चाहर, फाफ डु प्लेसिस, सार्दुल ठाकुर, मिचेल सान्टनार, ड्वेन ब्राभो, लुन्गि निडी, साम करन, मोनु कुमार र शेन वाटशन ।

राजस्थान रोयल्स
रियान पराग, मयंक मारकन्डे, कात्तिक त्यागि, अन्जुल रावत, यश्सवी जैसवाल, आकश सिंह, स्टिभ स्मिथ, जस बटलर, बेन स्टोक्स, डेविड मिलर, श्रेयस गोपाल, रोविन उथप्पा, बरुन आरोन, शशांक सिंह, जयदेव उनादकट, अनिरुद्ध जोशी, राहुल त्रिपाठी, सन्जु सामसन, एन्ड्रयू टाई, मानन बोहरा, टम करन, अंकित राजपुत, जोफ्रा आर्चर, महिपाल लोमरोर र ओशन थोमस

मुम्बई इन्डियन्स
राहुल चाहर, अनुकोल रोय, मोहसिन खान, दिगविजय देशमुख, प्रिन्स बलवान्त रवि सिंह, काइरोन पोलार्ड, नाथन कुल्टर नाइल, ट्रेन्ट बोल्ट, धवन कुलकर्णी, मिचेल म्याकलेघन, क्रिस लिन, आदित्य तारे, रोहित शर्मा, सौरव तिवारी, क्विन्टन डि कक, सुर्य कुमार यादव, जयन्त यादव, क्रुनाल पान्ड्या, लासिथा मलिङ्गा, हार्दिक पान्ड्या, जसप्रित बुमराह, इशन कशन, अनमोलप्रित सिंह र शरफेन रदरफोर्ड

सनराइजर्स हैदरावाद
सञ्जय यादव, प्रियाम गर्ग, अविषेक शर्मा, अब्दुल सामद, डेविड वार्नर, मोहम्मद नाबी, मिचेल मार्श, केन विलियम्सन, रिद्धीमान शाह, मनिष पान्डे, जोनी बेयरस्टो, श्रीवत्स गोस्वामी, शहबाज नदीम, भुवनेश्वर कुमार, सिद्धार्थ कौल, बाभनका सन्दीप, विजय शंकर, बिली स्टानलेक, फबिएन एलिन, विराट सिंह, विशाल थाम्पी, राशिद खान, थंगरासु नटराजन, खलील अहमीद

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News