सलमानको फिल्म ‘दबंग ३’ ले हिन्दु धर्ममा ठेस पुर्याएको भन्दै आपत्ती
एजेन्सी
सलमान खानको फिल्म ‘दबंग ३’ले हिन्दु धर्ममा ठेस पुर्याएको भन्दै आपत्ती जनाइएको छ । फिल्मको शीर्ष गीतका केही दृश्यले हिन्दु धर्मको भावना ठेस पुर्‍याएको भन्दै आपत्ति जनाइएपछि गीतबाट ती दृश्यहरू हटाएको छ।

गीतको एक दृश्यमा साधुको भेषमा कलाकारहरूलाई नाच्दै गरेको देखाइएपछि ती समूहहरूले आपत्ति जनाएका थिए । गीत रिलिज भएपछि नोभेम्बर २९ मा महाराष्ट्र र छत्तिसगढमा रहेको ‘हिन्दु जनजागृति समिति’ नामक संगठनले भारतीय सेन्सर बोर्डलाई एक पत्र लेख्दै ती दृश्यले धार्मिक भावनामा ठेस पुर्याउने भएकाले हटाइनुपर्ने माग राखेका थिए।

हिन्दु धर्मको भावना ठेस पुर्‍याएको भन्दै आपत्ति जनाइएपछि सलमानको आधिकारिक ट्विटरबाट गीतबाट ती दृश्यहरू हटाइएको जानकारी दिइएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News