अग्निपीडितलाई राहत हस्तान्तरणhelp

गणेश आले

सउल (दक्षिण कोरिया) जेठ २०

पुर्बी पहाड़ी जिल्ला ताप्लेजुङको तोकमा बजार क्षेत्रमा लागेको भीषण आगलागीबाट पीडित बनेकाहरुलाइ भोजपुर परिवार दक्षिणा कोरियाले राहत रकम प्रदान गरेकाे छ। कोरियामा कार्यरत भोजपुरेहरुको साझा संगठन भोजपुर परिवार दक्षिण कोरियाद्वारा संकलित रु ६९ हजार रकम हस्तांतरण गरिएको हो ।

उक्त रकम जिल्लास्थित जिल्ला दैवी प्रकोप उद्धार तथा राहत कोष ताप्लेजुङलाइ समाजसेवी सुरेश लिम्बु मार्फ़त हस्तांतरण गरिएको हो। सामाजिक सेवामा अग्रणी भूमिका निर्वाह गरिरहेको सस्था भोजपुर परिवार दक्षिण कोरियाले भूकम्प पीडितहरुको लागी पनि राहत संकलन कार्य गरिरहेको छ।

help bill

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News