कोरोना पीडितका लागि भर्चुअल कन्सर्टबाट ५२ करोड भारुएजेन्सी । बलिउड, हलिउड र क्रिकेट जगतका सेलिब्रेटीले आइतबार भारतकै सबैभन्दा ठूलो भर्चुअल कन्सर्ट फेसबुकमा लाइभ गरे । कन्सर्ट आयोजनाको उद्देश्य थियो– कोरोना पीडितका लागि सहयोग संकलन गर्ने ।

‘आई फर इन्डिया’ नाम दिइएको यो अभियानबाट हालसम्म करिब ५२ करोड भारु संकलन भएको इभेन्टका प्रमुख सुत्रधार मानिएका निर्देशक करण जोहरले इन्स्टाग्राममा लेखेका छन् ।
करणका अनुसार यो कोषका लागि अनलाइनबाट ४.३ करोड भारु संकलन भएको छ भने कर्पोरेट डोनरबाट ४७.७७ करोड भारु संकलन भएको छ । सहयोग आउने क्रम अझै जारी छ ।

आइतबार साढे सात बजेबाट सुरु भएको यो कन्सर्टमा अमिताभ बच्चन, शाहरुख खान, गुलजार, एआर रहमान, जावेद अख्तर, ब्रायन एडम्स, विल स्मिथ, ऋतिक रोशन, निक जोनस, आयुष्मान खुराना, प्रियंका चोपडा, आमिर खानलगायत ८५ बढी सेलिब्रेटीले आफ्नो प्रस्तुति र सन्देश दिएका थिए ।

गिभ इन्डिया प्लेटफर्मलाई फन्ड दिएर सहयोग गर्नका निमित्त सबै सेलिब्रेटीहरुले विश्वभर छरिएर रहेका प्रशंसकलाई ‘आई क्यान, आई विल, आई मस्ट हेल्प’ नारा दोर्‍याउँदै सहयोगको अपिल गरेका थिए ।

यस कन्सर्टमा शाहरुखले दिएको प्रस्तुति सोसियल मिडियामा अझै चर्चामा छ । कारण, उनी कन्सर्टमा लकडाउन गीत लिएर उपस्थित भएका थिए । ‘सब सही हो जाएगा’ बोलको उक्त गीत तयार गर्नका लागि शब्द र संगीतमा बादशाह र साइनी राजले उनलाई सहयोग गरेका थिए । गीत प्रस्तुत गरिरहेको बेला बीचबीचमा भएको शाहरुखका छोरा अब्राहमको इन्ट्रीले पनि उनको प्रस्तुतिमा मसला थपेको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

 

 

           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News