गोताखोरले भेटाए त्रिशुलीमा डुबेको गाडीकाठमाडाैं, असाेज १३

चितवनको घोप्टेभिरमा दुर्घटनामा परेका पूर्व गृहमन्त्री माधव घिमिरेको त्रिशुलीमा डुबेको गाडी खोजिरहेको गोताखोरको टोलीले नदीमा डुबिरहेको अवस्थामा गाडी भेटाएको छ । यद्यपी यो गाडी माधव घिमिरे चढेको गाडी भए नभएको खुल्न बाँकी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

गोताखोरको टोलीले घोप्टेभीरबाट करिब १०/१५ मिटर तल नदी भित्र डुविरहेको गाडी फेला पारेको हो । गत आइतबार दुर्घटनामा परेको भएपनि अहिले सम्म घिमिरे तथा उनका भाइहरुको अवस्था अज्ञात छ । सोही स्थानमा त्यसको केही दिन अघि मात्र एक मालवाहक ट्रक खसेको थियो । उक्त स्थानमा अहिले सम्म थुप्रै दुर्घटना भैसकेका छन् ।

पूर्वगृहमन्त्री माधवप्रसाद घिमिरेसहित उनका तीन दाजुभाइ गत आइतबार साँझ पृथ्वी राजमार्गअन्तर्गत चितवनको दाह्रेचोक गाविस– ३ घोप्टेभिरबाट त्रिशूली नदीमा खसेर बेपत्ता भएका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News