फेरि त्रिशूलीमा बस खस्यो, ९ जनाकाे उद्दारचितवन, कार्तिक २

नारायणगढ–मुग्लिन सडकखण्डको दहाखानी गाविस–६ को रिद्धिखोला नजिकै केही बेरअघि एक यात्रुवाहक बस त्रिशूली नदीमा खसेको छ ।सशस्त्र प्रहरी बल, विपद् उद्धार तालिम केन्द्र कुरिनटारका प्रहरी उपरीक्षक गणेश थापाका अनुसार काठमाडौँबाट भैरहवा जाँदै गरेको लु १ ख ७३९१ नम्बरको बस त्रिशुलीमा नदीमा खसेको हाे ।

बसको माथिल्लो भाग पानी बाहिर देखिएको र घटनास्थलमा नेपाल प्रहरी र सशस्त्र प्रहरीले उद्धार गरिरहेको उनले बताए । उनका अनुसार अहिलेसम्म ९ जनाको उद्धार गरिएको छ । थापाले पानीमा रहेको गाडी झ्यालभन्दा माथिको भाग देखिएको बताए । सशस्त्र प्रहरीका इस्पेक्टरको नेतृत्वमा अहिले उद्धार कार्य जारी रहेको उनले जनाए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News