दोस्रो लक्ष्मीमार्ग गोल्डकप भदौँ २३ देखीमोरङ, साउन ३०

मोरङको बेलबारी नगरपालिका – ११ मा यही भदौ २३ देखि ३० गतेसम्म दोस्रो लक्ष्मीमार्ग गोल्डकप फुटबल प्रतियोगिता हुने भएको छ ।आयोजकले आज बेलवारीस्थित लक्ष्मीमार्गमा पत्रकार सम्मेलन गरी प्रतियोगिताका विषयमा जानकारी गराएको हो ।

प्रतियोगितामा आयोजक डाँगीहाट युथ क्लब मोरङ, उर्लाबारीस्थित मोरङ फुटबल एकेडेमी मंगलबारे, युनाईटेड खर्साङ भारत, इलाम ११, विर्तामोड युनाईटेड क्लब झापा, धनकुटा र उदयपुर ११ तथा चर्च ब्वाईज काठमाडौं गरेर आठवटा टिमको सहभागिता रहने आयोजक डाँगीहाट युथ क्लबका अध्यक्ष विक्रम राईले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतियोगिता आयोजना गर्न बुद्ध एअरले पाँच लाख रुपैयाँ सहयोग गरेको छ । त्यस बाहेक विभिन्न संघ संस्था, लक्ष्मीमार्गका स्थानीय तथा विदेशमा बसोबास गर्दै आएकाहरुले सहयोग गर्ने अध्यक्ष राईको भनाइ छ । उहाँका अनुसार यस वर्ष प्रथम हुने टिमलाई रु दुई लाख २२ हजार र द्धितिय हुने टिमलाई रु एक लाख दुई हजार रुपैयाँ नगद पुरस्कारको व्यवस्था गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News