गुडिरहेको मोटरसाइकलमा अचानक आगलागीइनरुवा, कात्तिक ३

सुनसरीको दुहबी नगरपालिका ३ स्थित कोशी राजमार्गमा आज गुडिरहेको एक मोटरसाइकलमा अचानक आगलगी भएको छ ।बिराटनगरबाट इटहरी तर्फ आउँदै गरेको को १० प १५५० नम्वरको होण्डा साइन मोटरसाइकलमा अचानक आगलागी भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुनसरीले जनाएको छ ।

बिराटनगर ४ घर भएका बिष्णु अधिकारीले काम बिशेषले बिराटनगरबाट इटहरी तर्फ आईरहेका बेला मोटरसाइकलमा अगलागी भएको प्रहरीले जनाएको छ । आगलागीका कारण मोटरसाइकल पूर्ण रुपमा क्षति भएको छ भने मानविय क्षति नभएको सुनसरीका प्रहरी नायव उपरीक्षक राजेन्द्र प्रसाद फुयालले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News