तेह्रथुममा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीको कार्यालय स्थापनातेह्रथुम,कात्तिक ११

तेह्रथुममा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) को जिल्ला पार्टी कार्यालय स्थापना भएको छ । तत्कालीन नेकपा एमाले र नेकपा माओवादी केन्द्र मिलेर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी बनेपछि जिल्लामा पनि कार्यालय स्थापना भएको हो ।

कार्यालयको नेकपाका केन्द्रीय सदस्यद्वय डाक्टर विजय सुब्बा र दुर्गाप्रसाद चापागाईंले संयुक्त रुपमा उद्घाटन गर्नुभएको छ । नेकपाले तत्कालीन नेकपा एमालेको कार्यालयमा पार्टी कार्यालय राख्ने र नेकपा माओवादी केन्द्रको कार्यालयमा जनवर्गीय र पेशागत संगठनको कार्यालय राख्ने सहमति भएको जनाएको छ ।

नेकपाको प्रदेश १ पदाधिकारी बैठकले जिल्लामा पार्टी र जनवर्गीय संगठनहरुको एकीकरण प्रस्ताव तयार गर्न कार्यदल गठन गरेको थियो । सोही कार्यदलकोे बैठकले पार्टी कार्यालय स्थापना गर्ने, दुई पार्टीका चल अचल सम्पत्ति एकीकृत गर्ने, नगर कमिटी, गाउँ कमिटी र वडा कमिटीको संरचना तथा सिफारिसका लागि स्थानीय तहस्तरीय कार्यदल गठन गर्ने निर्णय गरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News