काँग्रेस केन्द्रीय समितिको बैठक आजकाठमाडौं, कात्तिक २०

महासमितिको बैठक सार्नेबारे छलफल गर्न नेपाली कांग्रेसले आज केन्द्रीय समितिको बैठक बोलाएको छ । मंसिर ५ देखि ९ सम्म हुने भनिएको महासमिति बैठक सार्नेबारे नेताहरुबीच अनौपचारिक छलफल भईरहेको छ ।

आज बस्ने बैठकमा पार्टी विधान मस्यौदा समितिले विधान पेश गर्ने कार्यसुची छ । विधानमाथिकै छलफलका लागि केन्द्रीय समितिमा कम्तीमा सात दिन लाग्ने अनुमान गरिएको भन्दै प्रवक्ता शर्माले मंसिरभित्रै महासमिति बैठक हुने गरी आजको केन्द्रिय समिति बैठकबाट नयाँ मिति तय हुने सम्भावना रहेको बताउनुभयो ।

महासमिति तयारीस्वरुप गठन भएको विभिन्न प्रस्ताव तयार गर्न बनाइएको समितिले पनि आफ्नो प्रतिवेदन तयार पारेको छैन । कांग्रेसले राजनीतिक प्रस्ताव तयारीका लागि उपसभापति विमलेन्द्र निधि, महामन्त्री डा.शशांक कोइरालको संयोजकत्वमा सांगठानिक, सहमहामन्त्री डा.प्रकाशशारण महतको संयोजकत्वमा आर्थिक प्रस्ताव समिति बनाएको छ । कांग्रेसभित्र विधानकै विषयमा शीर्ष तहमा मतैक्य हुन सकेको छैन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

 

 

           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News