सामाजिक विभेद चिर्दै समाजसेवी दिगम्बर पियाले गरे श्रीमतीको काजक्रिया,भरतपुर । नारायणगढका परिचित समाजसेवी एवम् व्यवसायी दिगम्बर पियाले श्रीमतीकाे मृत्यु पछि अाफैंले काजक्रिया गरेका छन् । श्रीमतीको मृत्यु भएको एक महिना नबित्दै अर्की श्रीमती भित्र्याउने श्रीमानहरू भन्दा फरक भएर श्रीमतीकाे क्रिया गरेका हुन् ।

श्रीमतीको शव देवघाट लगेर आफैँले दागबत्ती दिएकाे पियाले बताए ।उनले श्रीमतीकाे अन्तिम संस्कार र काजक्रिया आफैँले गरेर श्रीमान् श्रीमतीको साथी र सहयोगी हुन् भन्ने चरितार्थ गरेको त्यहाँका एक महिला अधिकारकर्मी बताउँछिन् ।

विगत आठ वर्षदेखि दिगम्बरकी श्रीमती उमा जोशी पिया बिरामी थिइन् । उनको यही पुस १४ गते ५६ वर्षको उमेरमा आफ्नै निवासमा निधन भएको हो । श्रीमान्ले नै श्रीमतीको दागबत्ती दिएको र श्रीमान्ले श्रीमतीको क्रिया बसेको पहिलाे पटक देखेकाे महिला अधिकारकर्मी बताउँछिन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News