दायित्व पुरा गर्न नसकेर महरले राजीनामा दिए : नेता पौडेलचितवन माघ २९
नेपाली कांग्रेसका वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेलले नेपाल विद्यार्थी संघको नेतृत्वले दायित्व पुरा गर्न नसकेर राजीनामा दिएको बताएका छन् । चितवनको भरतपुरमा आज प्रेस युनियनले गरेको पत्रकार सम्मेलनमा उनले दुईपटक म्याद थप गर्दा पनि नेविसंघले प्रभावकारी काम गर्न नसकेको बताएका हुन् । नेता पौडेलले छिट्टै कांग्रेसको केन्द्रिय कमिटीले नेविसंघको नयाँ नेतृत्व चयन गर्ने जानकारी दिए ।

नेतृत्व विवादमा नेविसंघ अध्यक्ष नैनसिंह महरले हिजो राजिनामा दिएपछि पौडेलको यस्तो प्रतिक्रिया आएको हो । उनले तत्कालिन नेविसंघ अध्यक्ष नैनसिंह महरको नेतृत्वमा गरिएका सवै सिफारिसको कुनै अर्थ नरहने पनि नेता पौडेलको भनाइ छ । नेता पौडेलले वर्तमान सरकार गतिहिन भएको आरोप लगाउँदै सरकारले जनतालाई निराशामा परिणत गरेको वताए । सरकार विधिमा पनि नचलेको पनि उनको आरोप छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
प्रकाशक / सम्पादक :ध्रुव सुवेदी
     
           
facebook
© 2019 Deshko News