पाकिस्तानकाे राजदूतमा भाेजपुरे चेली सिफारिसsewa adhikariकाठमाडाैं, बैशाख ८

मंगलबार बसेकाे मन्त्रिपरिषद बैठकले  २१ देशका लागि राजदूत सिफारिस गरेको छ। लामो समय देखि २१ देशमा राजदूत रिक्त थिए। सरकारले परराष्ट्र सेवाबाट ८ जनालाई राजदूतमा सिफारिस गरेको छ। जसअनुसार पाकिस्तानकाे राजदूतका लागि भाेजपुरे चेली सेवा अधिकारी लम्सललाई पनि सिफारिस गरेकाे छ ।

राजदूतमा सिफारिस अधिकारी परराष्ट्र सेवामा संलग्न थिइन। उनि पराराष्ट्र मन्त्रालयमा सह सचिव थिइन । भाेजपुर दिङ्लाकी उनि भाेजपुरकै चरम्बीमा बिवाह गरेकी हुन् । यस अघि उनि संयुक्त राष्ट्रसंघकाे कार्यबाहक स्थायी प्रतिनिधिकाे भूमिका समेत निर्वाह गरिसकेकी छिन् । संसदीय सुनुवाई पुरा गरेपछि राजदूतमा सिफारिस २१ जनाकै नियुक्तिको बाटो खुल्ने छ।

याे पनि पढ्नुस्

 कुन देशका लागि को को सिफारिस भए?

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News