नेपाली क्रिकेट टोली स्वदेश फिर्ता हुँदैकाठमाडौं, साउन १३

नेपाली क्रिकेट टोली सोमबार स्वदेश फर्किदै छ । टी–२० विश्वकप छनोटको एसिया फाइनल राउण्डमा सहभागिता जनाएका नेपाली टोलीका सन्दीप लामिछाने र सोमपाल कामी भने टोलीमा नहुने भएको छ । आइतबार नै लामिछाने र कामी भने क्यानाडा ग्लोबल टी–२० क्रिकेट प्रतियोगिता खेल्न गएका थिए ।

नेपाली क्रिकेट टोली विश्वकपको ग्लोबल छनोटमा पुग्न असफल भएपछि सोमबार राति १० बजेर ३० मिनेटमा स्वदेश फर्कन लागेको जनाइएको छ। टोली मलेसियन एयरलाइन्सबाट टिम नेपाल स्वदेश फर्किने भएको हो । नेपाली टोली अन्तिम खेलमा सिंगापुरसँग ८२ रनको फराकिलो अन्तरले पराजित भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
प्रकाशक / सम्पादक :ध्रुव सुवेदी
     
           
facebook
© 2019 Deshko News