बालिका बलत्कारकाे अाराेपमा प्रकाउदाेलखा, असार १३

तीन वर्षिया नाबालीकालाई जबरजस्ती करणी  गरेको आरोपमा दोलखाको सुन्द्रावति गाविसका एक युवकलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय दोलखाले पक्राउ गरेको छ । गाविसको वडा नम्बर ९ बस्ने १८ वर्षिया बिमल थामीलाई तिन वर्षिया नाबालिकालाई घरमा कोहि नभएको मौका पारी जबरजस्ती करणी गरेको आरोपमा पक्राउ गरीएको दोलखाका प्रहरी नायव उपरिक्षक बेल बहादुर पाण्डेले जानकारी दिनुभयो ।

थामीले छिमेकी जिबन थामीको घरको ढोका नजिकै लगी नाबालीकालाई जबरजस्ती करणी गरेका थिए । जबरजस्ती करणी पश्चात भागेका थामीलाई आजै पक्राउ गरी जवरजस्ती करणी मुद्दामा दोलखा जिल्ला अदालतबाट दिन ३ को म्याद लिई अनुसन्धान कार्य अगाडि बढाईएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दोलखाले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News