दबंग 3 काे सुटिङ मा व्यस्त सलमान खानभारत ३ सितम्बर
बलिउडका दबंग सलमान खान आजकल आफ्नो आगामी प्रोजेक्टको बारेमा चर्चामा छन्। उनी दबंग ३ को शूटिंगमा व्यस्त छन्। शुटिंगको समयमा फोटो र भिडियोहरू सोशल मीडियामा धेरै भाइरल भइरहेका छन्। केहि दिन अघि सलमानको केहि फोटोहरू सोशल मीडियामा लीक भएका थिए।
सलमान खानले पनि यसमा रिस व्यक्त गर्नुभयो। अहिले सलमानको एक भिडियो टिकटक र इन्स्टाग्राममा भाइरल भइरहेको छ जसमा सुपरस्टारहरू एक्शन सिक्वेन्सको शूटिंग गरिरहेको छ।
सलमान यी दिन भारतको जयपुरमा दबंग ३ को शूटिंगमा व्यस्त छन्। शूटिंगको क्रममा उनको एक भिडियो भाइरल भएको छ। भिडियोमा सलमान इन्स्पेक्टर चुलबुल पाण्डेको भूमिका खेल्दैछन् र स्टन्ट्स गरिरहेको देखिन्छन्। भिडियो सलमानका फ्यान क्लबले साझेदारी गरेको हुन्। भिडियोमा सलमान एक जना मान्छेको खुट्टामा उफ्रँदै गरेको देखिन्छ।
यस अघि पनि सलमानको एउटा भिडियो भाइरल भएको थियो जसमा उनी अभिनेत्री सोनाक्षी सिन्हासँग नाच्दै गरेका थिए। यति मात्र होइन, जब टोलीले भारतकाे मध्य प्रदेशको महेश्वरमा फिल्मको शूटिंग गरिरहेको थियो त्यस समयमा उक्त फिल्मको गीतको शुटिंगको समयको एउटा भिडियो इन्टरनेटमा भाइरल भएको थियो ।
सलमानले दबंग ३ को लगातार लीक शुटिंग दृश्यहरूमा कडा अडान लिएका छन्। तिनीहरूले सेट भित्र मोबाइल फोन प्रतिबन्धित गराएका छन्। उनले यो काम गर्नुकाे खास कारण याे छ कि उनी चाहदैनन कि उनको साथमा फिल्मको साई मांजरेकरको लुक पनि भाइरल होस्।

साई मांजरेकर बलिउड फिल्म अभिनेता निर्देशक महेश मांजरेकरकी छोरी हुन्। उनी यो फिल्मबाट बलिउडमा डेब्यू गर्दैछिन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
सम्पादक : अंकुश कुँवर
     
           
facebook
© 2020 Deshko News