तिहारमा झिलिमिलि भाेजपुरTihar Bhojpurभाेजपुर, कार्तिक १५

तिहारमा भोजपुर सदरमुकाम झिलिमिलि भएको छ । नेपालीहरुको दोस्रो महान् चाड तिहारमा सदरमुकाम झिलिमिलि देखिन थालेको हो । दशै मनाउन सर्वसाधारण जिल्ला बाहिर गएपछी सुनसान भएको सदरमुकाम तिहारमा भने अधिकाँस सर्वसाधारणको उपस्थितीले रौनकता छाएको छ ।

काग तिहारको दिन देखीनै भोजपुर बजार र केही ग्रामिण बस्ती बत्तीले झिलिमिली भएपछी तिहारको माहोल बढेको हो । जिल्लाका धैरैजसो ठाउँहरुमा भने बिद्युत बिस्तारका लागी पोल गाडेर तार टाँगीसकेको भएपनी बिद्युत बाल्न नसक्दा यसपालीको तिहार पनि अध्यारोमै बित्ने स्थानियले बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News