आज २०८० साल फागुन १ गते मंगलवार, यस्तो छ तपाईको राशिफल


 


मेषः बाहिरी गतिविधिहरूबाट आफूलाई ऊर्जावान बनाउनुहोस्। नयाँ लगानी अवसरहरू विचार गर्नुहोस्। आफ्नो पार्टनरको लागि रोमान्टिक इशाराको योजना बनाउनुहोस् पारिवारिक जमघटमा प्रेम मनाउनुहोस्। शुभ अंक : ३ शुभ रङ: भावुक रातो

वृषः सन्तुलित आहार र नियमित व्यायाम गर्नुहोस्। व्यावहारिक वित्तीय निर्णयहरूमा ध्यान केन्द्रित गर्नुहोस्। आफ्नो पार्टनरसँग भावनात्मक सम्बन्धको पालनपोषण गर्नुहोस्।आरामदायी पारिवारिक रातको योजना बनाउनुहोस्। शुभ अंक : ६ शुभ रङ: पृथ्वी हरियो

मिथुनः आरामको माध्यमबाट मानसिक स्वास्थ्यलाई प्राथमिकता दिनुहोस । आवेगपूर्ण खर्चमा सावधान रहनुहोस्। खुलेर कुराकानी गर्नुहोस् र आफ्नो भावना व्यक्त गर्नुहोस्। विस्तारित परिवारसँग भर्चुअल भेलाको योजना बनाउनुहोस्। शुभ अंक : २ शुभ रङ: सनीलो

कर्कटः भावनात्मक सन्तुलन र आत्म-हेरचाहमा ध्यान दिनुहोस्।आफ्नो बजेट र बचत योजना मूल्याङ्कन गर्नुहोस्।आफ्ना प्रियजनहरूको प्रशंसा गर्नुहोस्। परिवारसँग विशेष रात्रिभोजको योजना बनाउनुहोस्। शुभ अंक : ७ शुभ सेतो

सिंहः पर्याप्त आराम र विश्राम सुनिश्चित गर्नुहोस्। दीर्घकालीन वित्तीय स्थिरतामा ध्यान दिनुहोस्। प्रेम: आफ्नो पार्टनरसँग भावनात्मक बन्धन सुदृढ बनाउनुहोस्। प्रियजनहरूसँग सप्ताहन्त घुम्ने योजना बनाउनुहोस्। शुभ अंक : १ शुभ रंग: सुनौलो

कन्याः स्वस्थ दिनचर्या र तनाव व्यवस्थापन राख्नुहोस्। आर्थिक वृद्धिको लागि नयाँ अवसरहरू अन्वेषण गर्नुहोस्। सहज रोमान्टिक इशाराहरूको लागि खुला हुनुहोस्।पारिवारिक खेल वा चलचित्र रातको ब बनाउनुहोस्। शुभ अंक : ५ शुभ रङ: निलो

तुलाः स्वास्थ्यको लागि नियमित व्यायाम समावेश गर्नुहोस्। आर्थिक निर्णयमा सावधान रहनुहोस्। सम्बन्धमा सद्भाव बढाउनुहोस्। शान्तिपूर्ण पारिवारिक जमघटको योजना बनाउनुहोस्। शुभ अंक : ३ शभ रङ: हरियो

वृश्चिकः तनाव व्यवस्थापन र आत्म-हेरचाहलाई प्राथमिकता दिनुहोस्। बजेट भर बचतमा ध्यान दिनुहोस्। आफ्नो पार्टनरसँग खुलेर कुराकानी गर्नुहोस्। गुणस्तरीय समयको लागि भाइबहिनीसँग जोड्नुहोस्। शुभ अंक : ८ शुभ रंग: रातो

धनुः कल्याणको लागि बाहिरी गतिविधिहरू समावेश गर्नुहोस्। लगानी अवसरहरूको मूल्याङ्कन गर्नुहोस्। नयाँ रोमान्टिक सम्भावनाहरूको लागि खुला रहनुहोस्। प्रियजनहरूसँग रमाइलो दिनको योजना बनाउनुहोस्। शुभ अंक : ४ शुभ रङ: निलो

मकरः स्वस्थ दिनचर्या र आत्म-हेरचाहलाई प्राथमिकता दिनुहोस्।आर्थिक निर्णयमा सावधान रहनुहोस्। आफ्नो पार्टनरसँग भावनात्मक सम्बन्ध बलियो बनाउनुहोस्। आरामदायी पारिवारिक रातको योजना बनाउनुहोस्। शुभ अंक : ५ शुभ रंग: चारकोल खैरो

कुम्भः सन्तुलित जीवन शैली कायम राख्नुहोस्। आर्थिक वृद्धिको लागि नयाँ अवसरहरू अन्वेषण गर्नुहोस्।आफ्नो पार्टनरसँग खुलेर कुराकानी गर्नुहोस्। आरामदायी पारिवारिक दिनको योजना बनाउनुहोस्। शुभ अंक : ७ शुभ रंग: निलो

मीनः भावनात्मक कल्याणमा ध्यान दिनुहोस्।आर्थिक निर्णयमा सावधान रहनुहोस्।आफ्नो रोमान्टिक सम्बन्ध पालनपोषण गर्नुहोस्। हार्दिक पारिवारिक जमघटको योजना बनाउनुहोस्। शुभ अंक : २ शुभ रंग: सागर हरियो

राशिफलमा राम्रो नराम्रो जे लेखेको भएका पनि तपाई आफ्नो नियमित कार्यबाट विचलित नहुनुहोला । राशिफल भनेको तपाईँको जन्मकुण्डलीमा रहेको चन्द्रमाको राशिलाई लिएर हाल भएका ग्रहहरूको अबस्थालाई हेरेर तयार गरीएको हुन्छ । जन्मकुण्डलीको अन्य आठ ग्रहको अवस्था युती, दृष्टि, भाव, उच्च, नीच, आदि कुराहरूले फरक पर्न सक्छ । निर्णय गर्दा तपाईंको आफ्नै अन्तर्ज्ञान र निर्णय प्रयोग गर्न सधैं महत्त्वपूर्ण छ।

प्रकाशित मिति: १ फाल्गुन २०८०, मंगलबार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्