अनिल कपूरले छोरासँग स्क्रिन सेयर गर्नेकाठमाडौं, चैत ४

अनिल कपूर छोरा हर्षवर्दन कपूरसँग छिट्टै नै पर्दामा देखिने भएका छन् । उनीहरु सिनेमामा पनि बाउ छोरको भूमिकामा हुनेछन् । सा्रेतका अनुसार कनन अय्यरको निर्देशनमा बन्न लागेको अभिनव बिन्द्राको बायोपिकमा यी दुईले स्क्रिन सेयर गर्ने भएका हुन् ।

हर्षले सिनेमामा ओलम्पिक शुटरको भूमिका निभाउने छन् भने अनिल अभिनवको भूमिकामा देखिनेछन् जो चडीगढ बेस्ड उद्योगपति हुन् । बायोपिकको लागि अभिनवले ग्रिन सिग्नल दिईसकेको जानकारी छ । कननले यो भन्दा अघि सिनेमा एक थि डायनलाई निर्देशन गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News