अक्षय जस्ता पति हुँदाहुँदै मलाई यौन दुर्व्यवहार गरियो –ट्विङ्कलकाठमाण्डौ, चैत्र १०
अक्षय कुमारकी पत्नी ट्विङ्कल खन्नाले आफु यौन दुर्व्यवहारको शिकार भएको बताएकी छिन्। एक भारतीय पत्रिकामा एक लेख लेख्दै उनले यस्तो बताइएकी हुन । कामको सिलसिलामा एक धनी क्लाइन्टले मोबाइलमा अश्लील म्यासेज गरेको उनले पत्रिकामा लेखेकी छिन्।

‘मिसेज फनीबोन्स’ र ‘द लिजेन्ड अफ लक्ष्मीप्रसाद’ जस्ता किताब लेखिसकेकी खन्नाले पत्रिकामा थप लेखेकी छिन्, ‘मेरो विवाह यस्तो व्यक्तिसंग भएको छ, जो फिल्मको भित्ता मुक्का मारेर तोडिदिन्छ। तर यसको बावजुद मान्छेहरुले मलाइ छोडेनन् । यस्तोमा ती महिलाको हालत के हुन्छ होला, जसलाई कामको सिलसिलामा घर छोडर बाहिर हिड्नुपर्छ।’

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News