सुनको भाउ उकालो लाग्दै, कति पुग्यो आज ?काठमाडौं, भदौ १८
नेपाली बजारमा आज पनि सुनको भाउ उकालो लागेको छ । आज सुन तोलामा तीन सय रुपैयाँ बृद्धि हुँदै प्रतितोला ५६ हजार आठ सय रुपैयाँ पुगेको छ। हिजो सुन बजारमा ५६ हजार पाँच सय रुपैयाँमा कारोबार भएको थियो । सुनको भाउ हिजो मात्रै अघिल्लो दिनको तुलनामा पाँच सय रुपैयाँले बृद्धि थियो।

त्यस्तै, आज चाँदीको मूल्य पनि तोलामा १० रुपैयाँ बृद्धि भएको छ । आज चाँदी प्रतितोला सात सय ८० रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ । हिजो चाँदी तोलामा सात सय ७० रुपैयाँमा कारोबार भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News