कतारमा अलपत्र सात जना नेपालीको उद्धारकाठमाडौं, भदौ २४
कतारमा अलपत्र परेका सात जना नेपालीको उद्धार गरिएको छ। गुल्मी मदानेका राजेश घर्ती, खोटाङका दिनेश कटुवाल, गंगाबहादुर कटुवाल, वीरबहादुर खड्का, सुर्खेतका जीतबहादुर वीक, भोजपुरका इरज राई र संखुवासभाका पुष्प भारतीको उद्धार गरिएको हो ।


उनीहरूको कतारमा बस्दै आएका बुटवलका लिला जीसीको समन्वयमा उद्धार गरिएको हो । उद्धार गरिएका सबैलाई आज (शनिबार) नेपाल फर्काउने तयारी भइरहेको छ । यसअघि पनि कतारमा अलपत्र परेका २० जनाको उद्धार गरी नेपाल पठाइएको थियो । राप्ती प्लेसमेन्ट सर्भिसबाट कतार पुगेका नेपालीहरु पाँच महिनासम्म तलब नपाएपछि अलपत्र परेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News