झापाका एक किशोरको मुखमा ४२ वटा दाँत (भिडियो सहित)मानिसको मुखमा बढीमा ३२ वटा दाँत हुनुपर्ने हो । तर झापाका १५ वर्षीय किशोरको मुखमा भने ४२ वटा दाँत भेटिएको छ । काँकरभिट्टाका काब्य श्रेष्ठको ४२ वटा दाँत रहेको नोबेल अस्पताल विराटनगरमा उपचारको क्रममा पुष्टी भएको हो । काँकरभिट्टाकै मेची मोडल एकाडेमीमा कक्षा १० मा अध्ययरत रहेका श्रेष्ठको दाँत धेरै भएका कारण प्रष्ट बोली आउँदैन । उनी त्यति बोल्न पनि रुचाउँदैनन् । ४२ वटा दाँत हुन्छ भन्दा आफूलाई पत्यार नलागेपनि उपचारको क्रममा पुष्टि हुँदा छक्क परेको आफन्तहरु बताउँछन् । अहिले तत्काल ४२ वटा दाँत भएपनि बोलीबाहेक अन्य केही समस्या नरहेको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News