रोपाईवाली निरुताको थारु भाषाको गीतमा आईटम डान्समोडल, डान्सर एवम् गायिका निरुता क्षेत्रीले थारु भाषाको एक आईटम डान्समा अभिनय गरेकी छन् । थारु भाषको आतुअ मे बैथी के बोलाए कि मोरे पिया दुर दुर से बोलको पुरानो गितलाई रिमिक्स बनाएर तयार भएको सो गितमा निरुताको आईटम डान्स देख्न सकिन्छ ।

सो गितमा निरुता र विशाल गुरुङको स्वर रहेको छ भने निरुता सहित अनुराधा चौधरी, सुनिता दहित र विवश चौधरीको अभिनय रहेको छ । पुराना श्रष्टाको सम्मान् गर्दै सो गितलाई रिमिक्स गरेर बजार ल्याउन लागिएको निरुताले बताईन् । उनी भनिछन् – निकै मेहनत गरेका छुँ, दर्शक र श्रोताले माया गरिदिनु हुन्छ भन्ने विश्वास छ ।

उनका अनुसार गितको भिडियो दुई/तिन दिन भित्रै सार्वजनिक हुने तयारीमा रहेको छ । हाल गितको भिडियो मिक्सिङ भईरहेको छ । बर्दियाको बासगढ़ीमा जन्मिएकी निरुता राजधानी छिरेर मोडलिङ क्षेत्रमा संघर्ष गर्दै आएकी छन् । पछिल्लो तीन वर्षदेखि निरन्तर यश क्षेत्रमा संघर्षरत निरुताले छोटो समयमै नेपाली र भोजपुरी गरी १८ बढी म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरिसकेकी छन् ।

हालसम्म अविवाहित मोडल निरुता कसैको प्रेममा पनि नपरेको बताउँछिन् । झट्ट हेर्दा कडा स्वभावकी भएपनि देखे जस्तो कडा स्वभावकी नभएको बताउने निरुताले आफ्नै आवाजमा थुप्रै गित समेत निकालिसकेकी छिन् । नेपाली कलाक्षेत्रमा इमानदारीका साथ काम गरियो भने नाम र दाम दुवै भएको बताउने उनी वोल्ड एण्ड हट फेसन मनपराउछिन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

 

 

           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News