कामना सेवा विकास बैंकको शाखा एकै दिन इटहरी र विराटनगरमाविराटनगर । कामना सेवा विकास बैंकको शाखा कार्यालय आईतबार एकै दिन इटहरी र विराटनगरमा स्थापना भएको छ । विराटनगरको धरान लाइनमा बैंकको ८५ औं र इटहरीको विराटनगर लाइनमा ८६ औं शाखा आज शुरु भएका हुन् ।

बैंकका अध्यक्ष सुदीप आचार्य तथा प्रमुख कार्यकारी अधिकृत प्रवीण बस्नेतको उपस्थितिमा नयाँ शाखाहरूबाट कारोबार शुरु भएको इटहरी शाखाका प्रबन्धक गोविन्द सिवाकोटीले बताए ।

प्रमुख कार्यकारी अधिकृत बस्नेतले यी शाखासँगै प्रदेश १ मा बैंकका शाखा कार्यालय ७ वटा पुगेको बताए । पूर्वी नेपालमा भएको शाखा बिस्तारले प्रदेशको व्यापार प्रवद्र्धनमा पनि गति मिल्ने बैंकले विश्वास लिएको जनाएको छ । काठमाडौंको ज्ञानेश्वरमा केन्द्रीय कार्यालय रहेको बैंकले ८६ वटा शाखा र ३९ वटा एटीएममार्फत् आफ्ना ग्राहकलाई सेवा प्रदान गरिरहेको जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
प्रकाशक / सम्पादक :ध्रुव सुवेदी
     
           
facebook
© 2019 Deshko News