भुकम्पपीडितलाई राहत सामाग्री वितरणrahatभोजपुर जेठ १५

भोजपुरे सेवा समाज काठमाडौंको सक्रियतामा जिल्लाको खाटम्मा र चौकीडाँडाका भुकम्पपीडितलाई राहत सामाग्री वितरण गरिएको छ। समाजका अध्यक्ष पासाङ शेर्पा एवं संविधान सभा सदस्य जयन्ती राईले संयुक्त रुपमा गाबिसका प्रतिनिधि नारद राई र सुभाश अधिकारीलाई संखुवा-सभाको चेवाबेसीमा सामाग्री हस्तान्तरण गरेका हुन्। खाटम्मा गाबिसको लागि समाजले कम्बल-५० थान, पाल-७० थान र म्याट १ रोल प्रदान गरेको छ भने चौकीडाँडाका लागि कम्बल- ५० थान, पाल-४० थान र म्याट १ रोल प्रदान गरिएको शुभाश अधिकारीले बताए। समाजले भूकम्प पिडीत परिवारको सहयोगको लागि जिबिस मार्फत १०० थान पाल सहयोग गरेको अधिकारीले बताएका छन। खाटम्मा गाबिसका एक सय २७ घरमा पूर्ण क्षति तथा ९९ घरमा आंशिक क्षति पुर्याएको छ भने चौकीडाँडामा ४१ घरमा पूर्ण क्षति पुर्याएको छ भने ८३ घरमा अंशिक क्षति पुर्याएको छ।

सच्चाइएको

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
सिधा सम्पर्क : ९८५२०५२२००
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुव सुबेदी
     
           
facebook
© 2023 Deshko News