कोरियामा नेपाली कामदारको तलब बढ्योकाठमाडौं, साउन १

दक्षिण कोरियामा नेपाली कामदारको तलब बढेको छ । कोरियाको ज्याला निर्धारण समितिका अनुसार इपीएस भाषा पास गरेर रोजगारीका लागि दक्षिण कोरिया पुगेका नेपाली कामदारको तलब बढेर न्यूनतम १ लाख ३० हजार रुपैयाँ पुगेको हो ।
त्यहाँको ज्याला निर्धारण समितिको १४ औं बैठकले शनिबार ७.३ प्रतिशतले कामदारको तलब वृद्धि गर्ने निर्णय गरेको थियो । यो निर्णयसँगै नेपाली कामदारको न्यूनत्तम तलब १ लाख ३० हजार पुगेको कोरियास्थित नेपाली राजदूतावासले जनाएको छ ।
नयाँ तलब सन् २०१७ देखि लागू हुने छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News