कञ्चनपुरको गड्डाचौकी नाका अनिश्चितकालका बन्द हुनेकञ्चनपुर,चैत्र ९


कञ्चनपुरको गड्डाचौकी नाका ११ गतेदेखि पूर्ण रुपमा बन्द गर्ने निर्णय भएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय कञ्चनपुरले भारतको वनवासासंग जोडिएको सो नाकालाई अनिश्चितकालका लागि बन्द गर्ने निर्णय भएको कञ्चनपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी नूरहरी खतिवडाको बताए ।

प्रशासनले आईतवार राती १२ बजे पछि लागु हुने गरी भीमदत नगर पालिकाका दैनिक उपभोग्यका पसल , राहत उद्दार बाहेक यातायात,सम्पुर्ण बजार,पसल,ब्यवसाय, उद्योगग र कलकारखाना अर्को सुचना नआउन्जेल सम्मका लागि पुर्णरुपमा बन्द गर्ने निर्णय गरेको जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News