ब्याडमिन्टन प्रतियोगिता हुँदैसंखुवासभा, असाेज १८

सदरमुकाम खाँदबारीमा जारी नरबहादुर बिष्णुमाया स्मृति प्रतिष्ठान जिल्ला स्तरीय डबल पुरुष ब्याडमिन्टन प्रतियोगिताको फाइनल भोली हुने भएको छ । भोलि हुने फाइनलको लागि मुनुहाग गुरुग, उल्लास बिसुकेको जोडि र मोहन कटुवाल अमर बिष्टको जोडि खेल्ने छन ।

गुरुग र बिसुकेले आज भएको सेमिफाइनलमा निराकार बज्राचार्य र रुद्रमणि श्रेष्ठ लाई हराउदै फाइलन यात्रा तय गरेका हुन भने कटुवाल र बिष्टको जोडिले छत्रमणि कटुवाल र प्रनिश श्रेष्ठको जोडिलाई परजित गदै फाइनल पुगेका हुन ।

यता निराकार बज्राचार्य र रुद्रमणि श्रेष्ठ त्यस्तै छत्रमणि कटुवाल र प्रनिश श्रेष्टको जोडि तृतिय भएको छ । प्रतियोगितामा जिल्लाका २६ ओटा टिमको सहभागिता रहेको जिल्ला ब्याडमिन्टन संघ संखुवासभाले जानकारी दिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News