जाति, भाषा, धर्म र भूगोलका नाममा मुलुकलाई खण्डित गर्न नहुने – ओलीकाठमाडौं, पुस २६

प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले जाति, भाषा, धर्म र भूगोलका नाममा मुलुकलाई खण्डित गर्न नहुने बताएका  छन । ओलीले  राष्ट्रिय एकता कमजोर बनाउन विभिन्न पक्ष लागेको आरोप समेत लगाए । झापाको धरमपुरदेखि कुञ्जीबारी जोडिने कालोपत्रे सडकको आज स्थानीय रानामिलमा शिलान्यास गद ओलीले मुलुकलाई अखण्ड राख्न एमाले सधैँ लागिपर्ने धारणा राखे ।

पूर्वप्रधान मन्त्री समेत रहेका ओलीले संविधान कार्यान्वयन गर्न निर्वाचनको विकल्प नभएकाले छिटो निर्वाचनमा मुलुकलाई लैजान आवश्यक रहेकामा जोड दिए । कार्यक्रममा नेता अग्नि खरेलले संविधान कार्यान्वयन गर्नु मुलुकको एक मात्र लक्ष्य भएको भन्दै त्यसका लागि निर्वाचन अपरिहार्य रहेको बताए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News