तरार्इमा जागरण चलाउँदै एमाले, यी २१ सहरमा सभा हुनेकाठमाडाैं, माघ ७

प्रमुख प्रतिपक्षी एमालेले तराई–मधेसको जनमत जोगाउँदै चुनावी परिणाम आफ्नो पक्षमा पार्ने उद्देश्यसहित तराईका २१ मुख्य सहरमा सभा गर्ने भएको छ ।

झापाको काँकडभिट्टामा फागुन २१ गते पहिलो सभा गर्ने एमालेले कञ्चनपुरको महेन्द्रनगरमा चैत १ मा अन्तिम सभा गर्नेछ । कात्तिकदेखि चलिरहेको चार महिने देशव्यापी अभियान सकिनेबित्तिकै सभा र शक्ति प्रदर्शनसहितको तराई केन्द्रित मेची–महाकाली विशेष अभियान सुरु हुने एमालेले जनाएको छ ।

अभियानअन्तर्गत काँकडभिट्टा, दमक, इटहरी, कञ्चनपुर, राजविराज, लहान, ढल्केबर,जनकपुरधाम, हरिओन, चन्द्रनिगाहपुर, पथलैया, वीरगन्ज, हेटौंडा, भरतपुर, कावासोती, सुनवल, बुटवल, लमही, नेपालगन्ज, गुलरिया, लम्की, धनगढी, अत्तरिया, महेन्द्रनगर र सुर्खेत, वीरेन्द्रनगरमा सभा हुने एमालेले जनाएकाे छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News