किन म्यानचेस्टर सिटीले   तिर्‍यो ४५ लाख ७७ हजार जरिवाना ?काठमाण्डौ, चैत्र १५

खेलाडीको व्यवहारका कारण इंग्लिस क्लब म्यानचेस्टर सिटीले ३५ हजार पाउण्ड स्ट्रलिङ अर्थात ४५ लाख ७७ हजार नेपाली रुपैयाँ जरिवाना तिर्नु परेको छ । मार्च १९ गते राति प्रिमियर लिग अन्तर्गत लिभरपुलसँगको १–१ को बराबरी भएको खेलको क्रममा म्यानचेस्टर सिटीका खेलाडीले खेल भावना विपरित व्यवहार गरेको भन्दै फुटबल एसोसिएसनले क्लबलाई जरिवाना तिराएको हो ।

लिभरपुललाई रेफ्रिले पेनाल्टीको अवसर दिएपछि म्यानचेस्टर सिटीका खेलाडीले प्रदर्शन गरेका थिए । खेलको ५० औं मिनेटमा रेफ्रि माइकल ओलिभरले लिभरपुललाई पेनाल्टी प्रदान गरे । त्यसपछि म्यानचेस्टर सिटीका खेलाडीले रेफ्रिलाई घेरेका थिए ।

म्यानचेस्टर सिटीका गाएल क्लिचीले रोबर्टो फिरमिनोलाई फल गरेपछि लिभरपुलले पेनाल्टी पाएको थियो । त्यसमा जेम्स मिल्नरले गोल गरे । क्लबले खेलाडीको गल्ति स्वीकार गर्दै जरिवाना तिरेको हो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News