आइपिएलमा बैंग्लोरले गुजरातलाई २१ रनले हरायोकाठमाण्डौ, वैशाख ६

इण्डियन प्रिमियर लिग आइपिएल क्रिकेट अन्तर्गत मंगलबार राति भएको खेलमा रोयल च्यालेन्जर्स बैंग्लोर विजयी भएको छ । बैंग्लोरले गुजरात लायन्सलाई २१ रनले हराएको हो । राजकोटमा बैंग्लोरले प्रस्तुत गरेको २१४ रनको लक्ष्य पछ्याएको गुजरातले निर्धा्रित २० ओभरमा सात विकेटको क्षतिमा १९२ रन मात्रै बनाउन सक्यो ।

गुजरातका ब्रेण्डम म्याकुलमले ७२, इशान किशनले ३९ तथा कप्तान सुरेश रैना र रविन्द्र जडेजाले समान २३ रन बनाए पनि हार टार्न भने सकेनन् । बैंग्लोरका युजवेन्द्र चहलले तीन विकेट लिए । यसअघि पहिले ब्याटिङ गरेको बैंग्लोरले मात्रै दुई विकेटको क्षतिमा २१३ रन बनायो ।

बैंग्लोका लागि क्रिस गेलले ३८ बलमा ७ छक्का र पाँच चौकाको मद्दतमा ७७ तथा कप्तान विराट कोहलीले ५० बलमा सात चौका र एक छक्काको मद्दतमा ६४ रन बनाए । यस्तै केदार जाधवले १६ बलमा नटआउट ३८ तथा ट्रेविस हेडले १६ बलमा नटआउट ३० रन बनाए । बैंग्लोरको ६ खेलमा यो दोस्रो जित हो । चार अंकसहित बैंग्लोर छैटौं स्थानमा छ । पाँच खेलमा चौथो हार व्यहोरेको गुराजत दुई अंकसहित पुछारमा छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News