समानुपातिकतर्फ विजयी उम्मेदवारको नामावली सार्वजनिक,सूची सहित हेर्नुहोस्



काठमाडौँ, माघ ४

निर्वाचन आयोगले गत मङ्सिर १० र २१ गते सम्पन्न प्रदेससभा सदस्य निर्वाचनको समानुपातिकतर्फको विजयी उम्मेदवारको नामावली आज सार्वजानिक गरेको छ । आयोगका अनुसार सार्वजानिक विजयी उम्मेदवारको नामावली यसप्रकारका रहेको छ ।

प्रदेश नं १

नेकपा एमाले : प्राप्त सीट संख्या : १५

१ वीनादेवी राई २ सावित्री जोशी ३ उषाकला राई ४ कृष्णकुमारी राई  ५ पदमकुमारी गुरुङ  ६ होमकुमारी साँवा  ७ आशारत्न जवेगु  ८ यसोदा अधिकारी  ९ अम्विका थापा  १० सरिता थापा  ११ सावित्राकुमारी रेग्मी  १२ सुनिताकुमारी चौधरी  १३ जसमाया गजमेर (विश्वकर्मा)  १४ बसन्तीदेवी यादव  १५ गुलेफुन खातुन

नेपाली काँग्रेस : प्राप्त सीट संख्या : १३

१ प्रतापप्रकाश हांगाम  २ विद्यानन्द चौधरी ३ चन्द्रप्रसाद श्रेष्ठ  ४ सन्जाकुमारी दनुवार  ५ लिला सुब्बा  ६ ज्योति सुब्बा  ७ शेखरचन्द्र थापा  ८ लोकप्रसाद संग्रौला  ९ शान्तादेवी पौडेल  १० विन्दिया कार्की ११ नवोदीता चौधरी १२ कल्पनाकुमारी सरदार  १३ ओमप्रकाश सरावगी

माओवादी केन्द्र, समाजवादी जनता पार्टी र जनजागरण पार्टी, नेपाल प्राप्त सीट संख्या : ५

१ सितादेवी थेबे (जबेगु)  २ कुसुमकुमारी श्रेष्ठ ३ सौभाग्यवतीदेवी राई किराँत ४ सरस्वती पोखरेल ५ उमीता विश्वकर्मा

संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल : प्राप्त सीट संख्या : २

१ रामचन्द्र लिम्बु २ राधा थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी : प्राप्त सीट संख्या :१

१ इन्दिरा राई

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च : प्राप्त सीट संख्या : १

१ विष्णु तुम्वाहाङफे

प्रदेश नं २

नेपाली कांग्रेस : प्राप्त सीट संख्या : ११

१ असियादेवी थरूनी  २ प्रमिलादेवी दास ३ श्यामपरी देवी  ४ शिवचन्द्र चौधरी ५ ओमप्रकाश शर्मा ६ नरेशकुमार यादव ७ सरस्वति चौधरी  ८ गीताकुमारी यादब  ९ मञ्जु कुमारी  १० सेखरासिद अली ११ शोभा लामा

राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल : प्राप्त सीट संख्या : १०

१ रामनरेश राय  २ जानकीशरण साह  ३ नेत्रविक्रम साह  ४ वबीता कुमारी  ५ निलमदेवी भूमिहारनी  ६ अन्जु कुमारी  ७ डिम्पल कुमारी  ८ निराकुमारी साह ९ अलका कुमारी झा  १० रिना यादव

संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल : प्राप्त सीट संख्या : ९

१ सन्चमाया मोक्तान  २ सुनितादेवी मोची  ३ चमेलीदेवी दास  ४ उषा कुमारी ५ उपमा कुमारी देव  ६ भिमा यादव  ७ रागिनीदेवी वरनवाल  ८ किरण कुमारी राय  ९ करिमा वेगम

नेकपा एमाले : प्राप्त सीट संख्या : ७

१ सीता गुरुङ २ रविन्द्र वैठा धोबी ३ मनोजकुमार सिंह  ४ जगतारेनदेवी सुडीन ५ अनिता कुमारी ६ मञ्जुकुमारी यादव  ७ हसिमा खातुन

नेकपा (माओवादी केन्द्र), समाजवादी जनता पार्टी र जनजागरण पार्टी, नेपाल प्राप्त सीट संख्या : ५

१ जगतप्रसाद यादव २ महम्मद समीर  ३ रुवीकुमारी कर्ण  ४ प्रमिलाकुमारी यादव  ५ फुलयादेवी सदाय

नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी : प्राप्त सीट संख्या : १

१ सावित्रीदेवी शाह

प्रदेश नं ३

नेकपा एमाले : प्राप्त सीट संख्या : १६

१ वेलीमैया घले  २ जुनेली मायाँ श्रेष्ठ  ३ सरस्वती बाटी  ४ शान्ति थिङ  ५ देवकी श्रेष्ठ ६ इन्द्रमाया गुरुङ ७ सीता लामा  ८ आशामाया तमाङ  ९ उर्मिला कर्माचार्य  १० रचना खड्का  ११ मुनु सिग्देल  १२ सरस्वती बस्नेत १३ गोमा भुर्तेल  १४ मिना ज्ञवाली (नेपाल)  १५ पार्वती सिलवाल  १६ मैना आछामी

नेपाली काँग्रेस : प्राप्त सीट संख्या : १४

१ मिलनवावु श्रेष्ठ  २ राजेन्द्र गुरुङ  ३ न्हुक्षेनारायण श्रेष्ठ  ४ सन्तबहादुर प्रजा  ५ राधा घले  ६ जिवन डंगोल  ७ बिजया श्रेष्ठ (केसी)  ८ रजनी अमात्य १० डा राजाराम कार्की क्षेत्री ११ वलराम पौडेल १२ भिमसेन खत्री  १३ गीता वाग्ले १४ विजुलाकुमारी वर्मा  १५ कल्पना नेपाली

नेकपा (माओवादी केन्द्र), समाजवादी जनता पार्टी र जनजागरण पार्टी, नेपाल प्राप्त सीट संख्या : ८
१ दिनेश महर्जन  २ आङदेण्डी लामा  ३ ओमबहादुर ग्लान ४ हिमाली गोले  ५ प्रतिमा श्रेष्ठ  ६ सीता अधिकारी ७ भावना सुवेदी ८ कन्चन खनाल

विवेकशील साझा पार्टी : प्राप्त सीट संख्या : ३

१ विराजभक्त श्रेष्ठ  २ शोभा शाक्य  ३ रमेश पौड्याल

नेपाल मजदुर किसान पार्टी : प्राप्त सीट संख्या : १

१ सृजना सायजू

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी : प्राप्त सीट संख्या : १

१ रिता माझी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) : प्राप्त सीट संख्या : १

१ रिना गुरुङ

प्रदेश नम्बर ४

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले): प्राप्त सीट संख्या १०

१ चन्द्रमोहन गौचन  २ मित्र कुमारी गुरुङ्ग सुवेदी  ३ साबित्रा राना  ४ मिना गुरुङ्ग  ५ मायानाथ अधिकारी  ६ श्रृजना शर्मा  ७ प्रभा कोइराला  ८ पुष्पा के.सी. (भण्डारी) ९ लक्ष्मी सुनार  १० जुना देवी नेपाली

नेपाली कांग्रेस : प्राप्त सीट संख्या ९

१ मेखलाल श्रेष्ठ  २ ललीतकला गुरुङ्ग  ३ सरिता गुरुङ्ग  ४ मनकुमारी गुरुङ्ग  ५ मणिभद्र शर्मा ६ कुमार खड्का  ७ ओमकला गौतम  ८ डोवाटे विश्वकर्मा  ९ कोपिला वोहोरा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र), समाजवादी जनता पार्टी , जनजागरण पार्टी, नेपाल प्राप्त सीट संख्या ३

१ गायत्री गुरुङ्ग  २ मधु अधिकारी गुरुङ  ३ दिलमाया रोका मगर गौतम

नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
१ धन माया पोखरेल (लामा)

राष्ट्रिय जनमोर्चा : प्राप्त सीट संख्या १

१ पियारी थापा

प्रदेश नं ५

नेकपा (एमाले) : प्राप्त सीट संख्या १३

१ रमा घर्ति २ थानकुमारी थापा ३ विमला शर्मा पन्थी  ४ सरस्वती गौतम  ५ जाल्पा भुसाल  ६ भगवतीदेवी भण्डारी  ७ कृष्णी थारु  ८ धमकली चौधरी  ९ कमलादेवी वि.क.  १० ढाँटीसुनार भन्ने आशा स्वर्णकार  ११ सुनिता कुमारी ठठेर  १२ चिन्ताबती कुर्मि (वर्मा)  १३ फौजिया नसीम

नेपालीकांग्रेस : प्राप्त सीट संख्या १२

१ विर बहादुर राना  २ अर्जुन कुमार श्रेष्ठ  ३ वलदेव शर्मा पोख्रेल  ४ निर्मला क्षेत्री  ५ रमा अर्याल  ६ भुवनेश्वर चौधरी  ७ पुष्पा थरूनी ८ माला गोतामे (सुनार)  ९ रीना नेपाल १० रून्धावती शर्मा  ११ शान्तीदेवी स्वर्णकार १२ मोहम्मद याकुब अन्सारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र), समाजवादी जनता पार्टी , जनजागरण पार्टी, नेपाल प्राप्त सीट संख्या ६

१ गीता थापा  २ दामाकुमारी शर्मा ३ पार्वती पुन गहतराज (उषा)  ४ लौटी थारु  ५ दिपा बि.क. ६ सुष्मा यादव

संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल : प्राप्त सीट संख्या २ प्राप्त सीट संख्या २ १ पुर्मती ढेंगा  २ सुमन सर्मा रायमाझी

राष्ट्रियजनता पार्टी नेपाल : प्राप्त सीट संख्या १

१ विना पन्त

राष्ट्रियजनमोर्चा : प्राप्त सीट संख्या १

१ तारा जि.सी.

प्रदेश नं ६

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) : प्राप्त सीट संख्या ६

१ मीना सिंह रखाल  २ वदमी क्वारी वोहोरा  ३ पदमा खड्का  ४ देवी वली  ५ कौशिलावती खत्री  ६ राजु नेपाली

नेपालीकांग्रेस : प्राप्त सीट संख्या ५

१ दीनबन्धु श्रेष्ठ  २ यज्ञबहादुर बुढा क्षेत्री ३ हीमबहादुर शाही  ४ अमृता शाही  ५ झोवा कामी

नेकपा (माओवादी केन्द्र), समाजवादी जनता पार्टी र जनजागरण पार्टी, नेपाल प्राप्तसीट संख्या ४

१ पुष्पा घर्ति (विष्ट)  २ सीताकुमारी नेपाली  ३ विमला के.सी.  ४ कृष्ण शाह (आचार्य)

राष्ट्रियप्रजातन्त्रपार्टी : प्राप्त सीट संख्या १

१ सोशीला शाही

प्रदेश नं ७ 

नेपालीकांग्रेस : प्राप्त सीट संख्या ८

१ गोविन्दराज बोहरा २ देवराज पाठक ३ दिव्यश्वरी शाह  ४ अम्बी कुमारी थापा  ५ कुमारीनन्दा बम  ६ श्यामलाल राना थारु ७ टेकवहादुर रैका आउजी ८ उमाकुमारी वादी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) : प्राप्त सीट संख्या ८

१ माया भट्ट  २ मनाकुमारी साउद  ३ पूर्णा जोशी  ४ मायातामाङ (वोहोरा)  ५ शुशिला बुढाथोकी  ६ चुनकुमारी देवी चौधरी  ७ अर्चना गहतराज  ८ दुर्गाकुमारी कामी

नेकपा (माओवादी केन्द्र) , समाजवादी जनता पार्टी , जनजागरण पार्टी नेपाल प्राप्त सीट संख्या ४

१ निर्मला वडाल (जोशी)  २ कुन्ती जोशी ३ विनिता देवी चौधरी ४ शान्ती नेपाली

राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल : प्राप्त सीट संख्या १

१ मालमति राना थारु

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News