माओवादी केन्द्रलाई धक्का, केन्द्रीय नेताले पार्टी छोडे
काठमाडौं, माघ १२
माओबादी केन्द्रका केन्द्रीय सदस्य विष्णु भण्डारीले पार्टी छोडेको घोषणा गरेका छन् । सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमार्फत आफ्नो धारणा सार्वजनिक गर्दै भण्डारीले माओवादी केन्द्रबाट अलग भएको घोषणा गरेका हुन् ।

पार्टीले अब क्रान्तिको बाँकी कार्यभार पूरा गर्न नसक्ने ठहर गर्दै पार्टी परित्याग गरेको बताएका छन् । माओवादी केन्द्रको केन्द्रीय सदस्य, जनसांस्कृतिक महासङ्घको उपाध्यक्ष र अखिल नेपाल लेखक सङ्घको अध्यक्ष समेत रहेको भण्डारीले सबै जिम्मेवारीबाट अलग्गिएको घोषणा गरेका छन् ।

उनले स्टाटसमा लेखेका छन्, ‘जति गरियो मन लागेर गरियो । इमान्दारिताका साथ गरियो । पार्टी र लेखक सङ्घमा रहेर निकै कुरा सिक्ने अबसर मिल्यो । निकै नजिकबाट आन्दोलनलाई बुझ्ने र पढ्ने मौका पाइयो । मलाई माओवादीले उठाएका मुद्धा र विषयले आकर्षित गरेका थिए । विषय र वस्तुलाई हेर्ने आ–आफ्नै दृष्टिकोण हुन्छन् ।’

उनी अगाडि लेख्छन्, ‘अब भने उसले क्रान्तिको बाँकी कार्यभार पूरा गर्न सक्दैन भन्ने लागेको छ । म गलत पनि हुन सकूँला । केही साथीलाई मैले लिएको निर्णय गलत लाग्न सक्ला । कसैलाई ठिक । जसलाई जस्तो लागे पनि अबका दिनमा माओवादी केन्द्रमा बसेर सँगै हिँड्न नसकिने निस्कर्षमा पुगेको छु ।’

यस्तो छ, भण्डारीको स्टाटस

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2022 Deshko News