एमाले नेता भेटवालको निधनकाठमाडौं, २१ चैत ।  नेकपा एमालेका नेता जागृतप्रसाद भेटवालको बुधबार निधन भएको छ । क्यान्सरबाट पीडित भेटवालको वीर अस्पतालमा उपचारका क्रममा निधन भएको हो ।

एमाले केन्द्रीय लेखापरीक्षण समितिका सदस्य भेटवालको पार्थिव शरीरलाई श्रद्धाञ्जलीका लागि पार्टी केन्द्रीय कार्यालय धुम्वाराहीमा राखिएको एमाले नेता अमृतकुमार बोहोराले जानकारी दिनुभएको छ । उहाँ २०४८ र २०५१ सालको चुनावमा चितवनबाट प्रतिनिधिसभा सदस्य हुनुहुन्थ्यो । भेटवाल पञ्चायतकालमा २०४३ सालमा भएको चुनावमा राष्ट्रिय पञ्चायतमा जनपक्षीय उम्मेदवारका रूपमा चितवनबाट विजयी हुनुभएको थियो । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले जुझारु नेता भेटवालको निधनले पार्टीलाई अपुरणीय क्षति पुगेको भन्दै दुःख व्यक्त गर्नुभएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
प्रकाशक / सम्पादक :ध्रुव सुवेदी
     
           
facebook
© 2019 Deshko News