ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्युभोजपुर, असार २७

भोजपुरको हतुवागढी गाउँपालिकमा आज ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा चालकको ज्यान गएको छ । घोडेटारबाट भोजपुर सदरमुकामतर्फ जादै गरेको को १ त ८६३१ नम्बरको खाली ट्याक्टरको ब्रेक फेल हुँदा हतुवागढी गाउँपालिका २ लुङ्गिन भन्ने स्थानमा सडकबाट तल खसेको हो ।

दुर्घटनामा ट्याक्टरका चालक हतुवागढी– ६ होम्ताङ बस्ने २७ वर्षिय कृपा राईलाई ट्याक्टरको अगाडीको भागले किचेर घटनास्थलमै मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । ट्याक्टरमा तीन जना सवार थिए । अन्य सबै सकुशल रहेको इलाका प्रहरी कार्यालय घोडेटारले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News