हात्तीको आक्रमणबाट घाईतेसुनसरी, असार २९

सुनसरीको कोशी गाउँपालिका – ४ स्थित जुद्धगंजमा आज बिहान हात्तीको आक्रमणबाट एक जना घाईते भएका छन् ।  बिहान साढे ३ बजे गाउँ पसेको २ वटा जंगली हात्ती लखेट्ने क्रममा सोही गाउँपालिका बस्ने ५५ बर्षिय सावा तुल्लालाई हात्तीले आक्रमण गरेको थियो ।

हात्तीको आक्रमणबाट घाईते तुल्लालाई उपचारकालागी जिल्ला अस्पताल ईनरुवा पठाईएको इलाका प्रहरी कार्यालय लौकहीले जनाएको छ । हात्तीलाई बिहान ४ बजे इलाका प्रहरी कार्यालय लौकही, सीमा प्रहरी चौकी भाण्टाबारी, प्रहरी चौकी श्रीपुर र स्थानीयबासीको सहयोगमा जंगलतर्फ लखेटीएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News