अमेरिकी डलरको भाउ स्थितकाठमाडौँ, असोज १३

निरन्तर उकालो लागिरहेको अमेरिकी डलरको भाउ केही दिनयता स्थिर छ । नेपाल राष्ट्र बैङ्कले आज निर्धारण गरेको मूल्यअनुसार अमेरिकी १ डलरको खरिद दर ११५ रुपैयाँ ६८ पैसा छ । बिक्री दर भने राष्ट्र बैंकले १२६ रुपैयाँ २८ पैसा तोकेको छ । यूरो १ को खरिद दर १३५ रुपैयाँ ४२ पैसा र बिक्री दर १३६ रुपैयाँ १२ पैसा तोकिएको छ ।

अस्ट्रेलियन १ डलरको बिक्री दर ८३ रुपैयाँ ६५ पैसा र बिक्री दर ८४ रुपैयाँ ८ पैसा छ । क्यानेडियन डलर १ को खरिद दर ८८ रुपैयाँ ५७ पैसा र विक्री दर ८९ रुपैयाँ ०३ पैसा तोकिएको छ । साउदी रियाल एकको खरिद दर ३० रुपैयाँ ८५ पैसा र बिक्रीदर ३१ रुपैयाँ ०३ पैसा छ । कतार रियाल १को खरिद दर ३१ रुपैयाँ ७६ पैसा र बिक्री दर ३१ रुपैयाँ ९३ पैसा तोकिएको छ ।

त्यस्तै मलेसियन रिङ्गिट एकको खरिद दर २७ रुपैयाँ ९४ पैसा र बिक्री दर २८रुपैयाँ ०९ पैसा छ । हङ्कङ डलर एकको खरिद दर १४ रुपैयाँ ८० पैसा र बिक्री दर १४ रुपैयाँ ८८ पैसा रहेको छ । कुवेती दिनार एकको खरिद दर ३८१ रुपैयाँ ८३ पैसा र बिक्री दर ३८ रुपैयाँ ८१ पैसा तोकिएको छ ।
बहराइन दिनार एकको खरिद दर ३०६ रुपैयाँ ८३ पैसा र बिक्री दर ३०८ रुपैयाँ ४२ पैसा तय भएको राष्ट्र बैँकद्वारा जारी सूचनामा उल्लेख छ ।
त्यस्तै यो विनिमय दरलाई बैँकहरुले जुनसुकै समयमा आवश्यकता अनुसार संशोधन गर्न सक्ने राष्ट्र बँैकले जनाएको छ । वाणिज्य बैँकहरुले तोक्ने विनिमय दर भने फरक पर्नसक्ने छ । रासस

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News