सेक्स अघि यी ४ चिज नखानुहोस् !विश्वभरका जोडी आफ्नो यौन जीवन सुखमय बनाउन विभिन्न उपाय अवलम्बन गर्छन् । यौन जीवन सुखमय नहुँदा आफ्नो जीवन नै पीडादायी हुने महसुस जोडीहरुले गर्ने गर्छन् । यौन जीवन सुखमय र आनन्दमय नहुने धेरै कारण मध्ये एक सेक्स अघि खाने खानेकुरा पनि हो । केही खानले स्वास गन्हाउँछ, पेट फुलेझै बनाउँछ अनि असहज गर्छ। सेक्स अघि आफूलाई असहज बनाउने खानेकुरा खानु हुँदैन भने स्वास गन्हाउने खानेकुरा पनि खानु हुँदैन । यौन जीवन आनन्दमय नहुने धेरै कारण मध्ये रहेको खानेकुरा सम्बन्धी यहाँ चर्चा गर्न लागिएको हो ।

लसुन र प्याज : लसुन भएका खाना सेक्सपूर्व नखानुस्। यसले अनौठो गन्ध पैदा गर्छ। साथै काँचो प्याज पनि नखानुहोस्, यसले स्वास गन्हाउने गर्छ ।

तारेको खाना : तारेको वा भुटेको खानले टेस्टेस्टोरनको लेभल र सर्कुलेसनमा नकारात्मक असर पुर्याउँछ। तेल र नुनको मिश्रणले पेट फुल्छ, असहज महसुग गराउँछ। कमसेकम एक दिनको लागि आलु नखानुस्। खानै परे पकाएर वा उसिनेर खानु उत्तम हुन्छ।

पिज्जा : पिज्जामा गहुँ हुन्छ जसलाई खाएपछि पेट बढ्छ। यसमा हुने चिजले पनि त्यति सहयोग गर्दैन। बरु अनौठो गन्ध छोड्छ, स्वास गन्हाउँछ।

सोडा भएका पेयपदार्थ : सोडा भएका पेयपदार्थ सेक्सपूर्व नपिउँनुस्। बियर वा सफ्ट ड्रिङ्क्सले पेट अस्वभाविक बढाउँछ। गन्ध सहितको डकार आउँछ। बरु वाइन उत्तम हुन्छ। रासस

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News