आयोजक कुलझोडा फाईनलमा प्रबेशउर्लाबारी, कात्तिक १६

आयोजक कुलझोडा युवा क्लब मोरङको उर्लाबारी–८ स्थित दुर्गापुरीमा जारी प्रदेश स्तरीय फुटबल प्रतियोगिताको फाईनलमा प्रबेश गरेको छ ।

आज भएको पहिलो सेमिफाईनल खेलमा आयोजक टिमले पाहुना टोली मुनाल क्लब चन्द्रगढी झापालाई २ – ० ले हराउँदै उपाधि नजिक पुगेको हो । स्थानीय अरनिको माध्यमिक बिद्यालयको खेल मैदानमा भएको पहिलो खेलमा आयोजक टिमले पहिलो हाफमा एक र दोश्रो हाफमा एक गोल गरेको थियो । आयोजकलाई फाईनलमा पुर्याउन सन्देश लिम्बु र निशान लिम्बुले गोल गरेका थिए ।

आयोजक कुलझोडाले अब उपाधिका लागि भोली हुने चर्च व्वाईज क्लब र दमक फुटवल क्लबबीचको दोश्रो सेमिफाईनल खेलको विजेतासँग कात्तिक १९ गते प्रतिस्पर्धा गर्नेछ । प्रतियोगितामा प्रथम हुनेलाई दुई लाख र द्वितीय हुनेलाई एक लाख नगदसहित मेडल, ट्रफी र प्रमाणपत्र प्रदान गरिने खेल संयोजक कमल फ्याकले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
           
सामाजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
संस्थापक / प्रधान सम्पादक : ध्रुब सुबेदी
     
           
facebook
© 2021 Deshko News