महिलाले गलामा लगाएको सुनको सिक्री लुटियोसुनसरी, धरान उप महानगरपालिका – १३ जानकि चोक भृकुटिमार्गमा मर्निङवाक गर्दै गरेकी महिलाको गलामा लगाएको सुनको सिक्री लुटिएको छ । आज बिहान करिव ५ बजे बाटोमा धरान –१६ गणतन्त्र चौक नजिकै घर भएकी मङ्सीमाया राईको गलाबाट चौक नजिकै हिडिरहेको बेला एक तोलाको सुनको सिक्री लुटिएको छ ।

घटनास्थल नजिकै धारामा पानी थाप्दै गरेका मानिसहरूका अनुसार घटना पछि देखीएको कालो रातो रङको अल्फाबेट नखुलेको ५७४७ नम्बरको अपाचि मोटरसाइकलमा तीनजनाको समुहले एक्लै हिडिरहेकी राईको गलामा रहेको सिक्री थुतेर धरान १६ तर्फ भागेको जानकारी दिएको इलाका प्रहरी कार्यालय धरानले जनाएको छ ।

लुटेराको खोजिकार्य भइरहेको इलाका प्रहरी कार्यलय धरानका डीएसपी ढुण्डीराज न्यौपानेले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
सामजिक संजालमा हामी
सूचना विभाग, दर्ता प्रमाणपत्र नं. ३८६/०७३-७४
सम्पर्क
देशको मिडिया प्रा.लि. काठमाडौँ, नेपाल
इमेलः [email protected]
फोन : ०१-४१०७६६६
           
सम्पादक : अंकुश कुँवर
     
           
facebook
© 2020 Deshko News